Cellulit – jak pokonać

Cellulit na forach internetowych zajmuje bardzo wysoką pozycję. W poszukiwaniu informacji o tej dolegliwości zwanej inaczej „Pomarańczową skórką” odkryć można niesamowite sposoby na jej pozbycie się.


Cellulit boi się odkurzacza

Najbardziej przypadł mi do gustu sposób z odkurzaczem.
Pełna determinacji Forumowiczka z 2 stopniem cellulitu poświęca swój czas i swoje ciało dla eksperymentu. Mimo, iż większość uczestników forum z niedowierzaniem patrzy na doświadczenie, a co niektórzy dopatrują się nawet prowokacji dziennikarskiej, efekty ponoć są zaskakujące, tutaj cytat: „wierzcie lub nie, jestem po trzecim zabiegu a efekty już widać…()po trzech zabiegach jestem zachwycona…”. Co Wy na to?

Sposoby na cellulit

Cellulit nie ma szans

Gąbka do masażu

To jest kolejny znaleziony na forach sposób, dzięki któremu można pozbyć się cellulitu. Codzienny masaż miejsc objętych „pomarańczową skórką” przynosi zadowalające efekty. Do masażu często wykorzystywane są  olejki np. brzozowy.

Sauna + pływanie

Bardziej normalnym sposobem wydaje się być wykorzystanie wody i pary jako środka przeciwcellulitowego. Wystarczy dwa, trzy razy  w tygodniu przez godzinkę odwiedzić saunę i basen.
Pomysł wydaje się być bardzo dobry, ale czy zawsze zadziała i czy każdy będzie mógł pokazać się na basenie?

Środki Kosmetyczne i zabiegi.

Czy są takie, które w cudowny sposób wyzwolą nas od cellulitu? Czy jakakolwiek forma wcierania, kąpieli, wmasowywania lub okładów, a w skrajnych przypadkach ingerencji chirurgicznej jest w stanie zapewnić nam, kobietom, że na zawsze problem cellulitu będziemy mieć z głowy i z innych części ciała????

Aktywność – sposób na cellulit.

Bieganie, gimnastyka, aerobik, nordic walking oraz inne rodzaje aktywności mogą przynieść pożądane skutki w walce z cellulitem, ale nie muszą.
Są wskazane jak najbardziej dla każdego kto chce być zdrowy. Jednak na cellulit sam ruch nie wiele pomoże.


Sposób na wypadające włosy
Wszystkie te sposoby zebrane w całość tworzą rozwiązanie.
Podciśnienie wytworzone przez odkurzacz, masaż , sauna i kosmetyki poprawiają mikrokrążenie oraz wygląd naskórka. Aktywność fizyczna poprawia przemianę materii, wzmacnia organizm oraz zapobiega odkładaniu się tkanki tłuszczowej.


Sposoby gwarantujące pozbycie się pomarańczowej skórki.

Przyczyny cellulitu są bardzo złożone przez co wymagają zarówno regularnej pielęgnacji ciała jak również zmiany dotychczasowego trybu życia oraz diety.
Apteki ,sklepy kosmetyczne oferują wiele preparatów, które zgodnie z zapewnieniami producentów, prawidłowo i regularnie stosowane przynoszą dobre rezultaty.
Preparaty antycellulitowe występują najczęściej w postaci kremów oraz pastylek, które pełnią rolę suplementów diety. Dla zwiększenia efektu można je stosować razem.
Specyfiki te działają na zewnątrz oraz wewnątrz organizmu.
Kosmetyki (kremy, żele, olejki) wcierane w skórę sprawiają,że staje się ona bardziej jędrna i ukrwiona.
Tabletki natomiast wywołują procesy sprzyjające zanikowi cellulitu od wewnątrz organizmu. 
Kobiety które testowały produkty farmaceutyczne najczęściej polecają skuteczny zgodnie z ich opinią preparat cellineaKuracja powinna również obejmować prawidłową dietę oraz o czym już była mowa – aktywność fizyczną. Zdrowa dieta musi bazować przede wszystkim na niemodyfikowanej żywności, która poprawi przemianę materii i zahamuje odkładanie się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej.

Powiedz Znajomym, bo Oni też chcą to wiedzieć!!!Email this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

Komentarze

Cellulit – jak pokonać — 1 komentarz

  1. Pingback: Cellulit - mój mały sekret | Poznaj wroga | Raz23.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *